Zapraszamy do obejrzenia filmu

o firmiepoznaj nas

Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym, prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych oraz wdrażaniu nowych technologii w biznesie. Działamy na rynku od kilkunastu lat. Czas ten poświęciliśmy na podnoszenie jakości naszych usług, co pozwoliło nam na zdobycie zaufania i zbudowanie mocnej marki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów. Jesteśmy firmą z tradycjami, mocno nastawioną na rozwój. Naszym klientom proponujemy wiele nowoczesnych rozwiązań upraszczających prowadzenie rachunkowości i pomagających unikać błędów. Dla Państwa pracuje ponad 15 doradców, pomagających nie tylko bezboleśnie przebrnąć przez zawiłości rozliczeń firmowych, ale również poszukujących sposobów optymalizacji Państwa finansów.

Bezpieczeństwo i komfort twoich finansów

Wartości i misja

Misja: Wykorzystywanie nowoczesnych technologii w służbie biznesu i społeczności lokalnej.

Profesjonalizm. Staramy się wykonywać zlecone zadania dokładnie i rzetelnie, zgodnie z aktualną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Rozwój. Cały czas poszukujemy inspirujących pomysłów, poprawiających jakość obsługi klienta i zapewnić bezbłędność prowadzonych rozliczeń. Innowacyjność. Wiemy jak wykorzystać nowoczesne technologie z korzyścią dla biznesu.

Dyskrecja. Kładziemy duży nacisk na zapewnienie poufności i bezpieczeństwa naszym klientom

Odpowiedzialność. W ramach firmowej polityki CSR troszczymy się o nasze otoczenie oferując mu pomoc i inspirując do rozwoju.

Mobevo

Nie zadowalamy się tym co jest, ale wciąż dążymy do pozytywnych zmian. Jedną z nich jest wykorzystywanie nowych technologii: zaprojektowanie i wdrożenie platformy Mobevo.
Platforma jest efektem wielu godzin wspólnych prac programistów i księgowych. To nowoczesne i innowacyjne podejście do organizacji pracy w biurze rachunkowym.

Mobevo, dzięki zaawansowanemu modułowi OCR, znacznie przyśpiesza wprowadzanie faktur do programu księgowego, usprawnia pracę księgowych, ogranicza koszty - oszczędzając czas oraz sprawia, że komunikacja z klientami jest wygodniejsza i dużo szybsza. Klienci biura księgowego, które używa Mobevo mają natychmiastowy dostęp do swoich dokumentów, a dzięki aplikacji mobilnej mogą na bieżąco monitorować swoje rozliczenia oraz wprost z telefonu przesłać dokumenty do programu księgowego.

Napisz do nas wiadomość

 

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8 do 16

FPD SP. Z O.O.
spółka doradztwa podatkowego
ul. Żurawia 5
25-653 Kielce

Tel. 41 343 04 53
E-mail: biuro@fpd.pl

Oddział:
ul. Gwiaździsta 15a/401
01-651 Warszawa

Tel. 226022686

NIP 657 283 77 94
REGON 260335667
KRS 0000339502

Dołącz do nas w mediach społecznościowych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że się zgadzasz na ich użycie.