Zapraszamy na szkolenia z zakresu podatków, prawa pracy i ZUS oraz nowych technologii
Wybierz tematykę szkoleń

Kurs prawa pracy i ZUS

nowelizacje ustaw z roku 2020

1. Czas pracy i jego uelastycznienie według tarczy antykryzysowej ( najważniejsze dokumenty i pojęcia z zakresu czasu pracy, wybrane zasady planowania czasu pracy, udzielanie odpoczynku dobowego i tygodniowego, praca w nadgodzinach, praca w wolne soboty, niedziele i święta, czas pracy a szkolenia i dyżury, podróż służbowa a czas pracy i wyjście prywatne w czasie pracy).

2. Zmiany w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej - przykłady praktyczne ( zasady prowadzenia akt osobowych pracowników, wybór postaci prowadzenia dokumentacji pracowniczej (papierowa czy elektroniczna) - wyjaśnienia Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwa Cyfryzacji – elastyczne podejście, skrócenie i wydłużenie okresu przechowywania dokumentacji pracowniczej na przykładach, obowiązek informowania o okresie przechowywania dokumentacji pracowniczej – wzór informacji dla pracownika, dokumentacja czasu pracy: wzór karty ewidencji czasu pracy oraz pozostałej dokumentacji czasu pracy, zasady prowadzenia, przechowywania oraz wydawania).

3. Urlopy wypoczynkowe i inne nieobecności oraz uprawnienia związane z rodzicielstwem (proporcjonalny urlop wypoczynkowy pracownika pełnoetatowego i niepełnoetatowego, nabycie urlopu w pierwszym roku pracy, tryby udzielania urlopu wypoczynkowego i zmiana terminu urlopu, staż pracy do celów urlopowych, urlop bezpłatny, urlopy okolicznościowe i inne rodzaje zwolnień od pracy, urlopy i zwolnienia związane z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, praca kobiet w ciąży przy komputerze, urlop macierzyński, rodzicielski, wychowawczy i ojcowski.)

Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Nazwa szkolenia
Status szkolenia
Miejsce szkolenia
2020-04-01
2020-03-25
Kurs prawa pracy i ZUS
COM_JMYITEMS_ORDERCLOSE
Kielce
  1.  Czas pracy i jego uelastycznienie według tarczy antykryzysowej (wykład, chat, ćw. )
  2.  Przerwa
  3. Zmiany w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej - przykłady praktyczne (wykład, rozmowa na żywo, współdzielenie ekranu)
  4. Przerwa
  5. Urlopy wypoczynkowe i inne nieobecności oraz uprawnienia związane z rodzicielstwem (wykład, test, rozmowa na żywo)

Witold Ziębiński

Specjalizuje się w prawie pracy, ponadto jest radcą prawnym. Wieloletni Inspektor w Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach. Prowadzi liczne szkolenia, kursy, prelekcje dla dorosłych i młodzieży na temat prawa pracy i zmian zachodzących w przepisach. Posiada wykształcenie wyższe prawnicze.

Strona w budowie.

Napisz do nas wiadomość

 

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8 do 16

FPD SP. Z O.O.
spółka doradztwa podatkowego
ul. Żurawia 5
25-653 Kielce

Tel. 41 343 04 53
E-mail: biuro@fpd.pl

Oddział:
ul. Gwiaździsta 15a/401
01-651 Warszawa

Tel. 226022686

NIP 657 283 77 94
REGON 260335667
KRS 0000339502

Dołącz do nas w mediach społecznościowych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że się zgadzasz na ich użycie.