Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

infonetax compressor Partnerzy

Firma Infonetax Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem programów komputerowych, pomagających systematyzować codzienną pracę. Specjalizuje się w aplikacjach z zakresu finansów i prawa (m.in. do prowadzenia rozliczeń przez biura księgowe i doradców podatkowych) oraz we wdrażaniu systemów klasy ERP w firmach

kancelaria compressor Partnerzy

Kancelaria Płoski & Pięta oferuje swoim Klientom formy współpracy i rozliczeń dostosowane do charakteru zlecanych spraw, stopnia ich skomplikowania oraz pracochłonności. Podstawowym standardem działania Kancelarii jest ustalenie zasad współpracy z Klientem w sposób przejrzysty w momencie powierzania spraw Kancelarii.

mansourcing compressor Partnerzy

Firma ManSourcing zapewnia kadrę z doświadczeniem i umiejętnościami dopasowanymi do potrzeb klienta, zdolną do realizacji zaawansowanych projektów dla różnych branż. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania klasy Enterprise oraz w ramach realizacji projektów unijnych. Ponadto tworzymy aplikacje mobilne na platformy Android, iOS oraz Windows Phone. Posiadamy bogate doświadczenie w sektorach: finanse, bankowość, farmacja, telekomunikacja.

wirtuale compressor Partnerzy

Agencja e-marketingowa Wirtuale.pl prowadzi kampanie reklamowe i promuje firmy w Internecie. Korzysta z dostępnych narzędzi, jak również tworzy własne. Realizowane przez nią projekty to m.in. supermarket usług internetowych uti.pl oraz giełda usług internetowych Weboferto.

fpd Partnerzy

FPD Sp. z o.o.
Spółka Doradztwa
Podatkowego
ul. Olszewskiego 6
25-663 Kielce

tel.: 41 343 04 53
fax: 41 343 39 40
e-mail: biuro@fpd.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

NIP: 657-28-37-794
REGON: 260335667
KRS: 0000339502
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy
w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS

logg 1 Partnerzy
mobevo footer e1450813575148 1 Partnerzy