o nasnajwyższa jakość usług

Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym, prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych oraz wdrażaniu nowych technologii w biznesie. Działamy na rynku od kilkunastu lat. Czas ten poświęciliśmy na podnoszenie jakości naszych usług, co pozwoliło nam na zdobycie zaufania i zbudowanie mocnej marki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów. Jesteśmy firmą z tradycjami, mocno nastawioną na rozwój.

Skontaktuj się z nami

opinieco mówią o nas klienci

Kossel
Łukasz Szlefarski

Prezes Zarządu Kossel

Ogromnie cenię sobie profesjonalizm i pozytywną energię całego zespołu biura. Obsługa księgowa z ich strony pozwala mi zajmować się rozwojem własnego biznesu, ponieważ wszystkie sprawy księgowe związanych z obsługą mojej firmy prowadzone są przez panel on-line do którego cały czas mam dostęp.

Poligrafik
Sylwester Fąfara

Właściciel Agencji Reklamy

W naszych kontaktach zawsze spotykamy się z kompetencją, miłym traktowaniem i co najważniejsze z oferowaniem pełnej pomocy w jakichkolwiek problemach związanych z księgowością i podatkami. Możemy z czystym sumieniem polecić to biuro rachunkowe zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy mają uznaną pozycję na rynku

Exentis Sp. z o.o.
Izabela Walkiewicz

prezes zarządu

Profesjonalizm, rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają biuro rachunkowe FPD. Obsługa księgowa prowadzona jest z należytą starannością i w stosownych terminach. Z całym przekonaniem rekomenduję to biuro księgowe, jako godnego zaufania partnera.

Napisz do nas wiadomość

 

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8 do 16

FPD SP. Z O.O.
spółka doradztwa podatkowego
ul. Żurawia 5
25-653 Kielce

Tel. 41 343 04 53
E-mail: biuro@fpd.pl

Oddział:
ul. Gwiaździsta 15a/401
01-651 Warszawa

Tel. 226022686

NIP 657 283 77 94
REGON 260335667
KRS 0000339502

Dołącz do nas w mediach społecznościowych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że się zgadzasz na ich użycie.